Museum Flora
Leer van alles over vele zoektochten langs het strand bij Schipbreuk- en Juttersmuseum Flora op Texel.
Het Schipbreuk – en Juttersmuseum Flora in De Koog op Texel is niet alleen heel leerzaam, maar ook super leuk. Er valt onwijs veel te leren en te spelen. Doe de speurtocht of speel leuke spelletjes.
Voor meer informatie over dit superleuke museum, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina.
Schipbreuk- en Juttersmuseum Flora
Pontweg 141A
1796 MA De Koog
Openingstijden
Maandag t/m zondag van 10:00 tot 17:00Prijs
Volwassenen € 5,75Kinderen 4 t/m 11 jaar € 4,50
Kinderen tot 4 jaar gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Zeeheld in zijn tijd
Test of jij net zo sterk bent als een matroos en leer schepen repareren deze meivakantie!
Lekker zwemmen!
Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!
Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!
Ontdek deze meivakantie het Dwaalweb, een concert op Moederdag, het blotevoetenpad en het terras!Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland
2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.