
Peuter/Kleuterconcert 2,5+
Ervaar klassieke muziek met de allerkleinsten in Schouwburg Het Park!
De populaire en speciale klassieke concerten voor de allerjongsten zijn terug! Laat uw (klein)kind betoveren met klassieke klanken van Krulmuziek. Dit Peuter/Kleuterconcert is voor kinderen vanaf 2,5 jaar.
Voor peuters en kleuters is de Othellozaal ingericht in echte theateropstelling. Jullie nemen dus plaats op de tribune in de zaal. Zowel het kind als de (groot)ouder neemt plaats op een eigen stoel (natuurlijk mag je bij mama of papa op schoot kruipen). Jullie worden uitgedaagd om lekker actief mee te doen tijdens deze muzikale voorstelling.
Het Peuter/Kleuterconcert is zondag 16 maart 2025 om 11.15 te zien bij Schouwburg Het Park in Hoorn.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: Op zoek naar meer voorstellingen? Neem dan een kijkje bij de uitagenda met een handig overzicht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Schouwburg en Congrescentrum Het Park
Westerdijk 4
1621 LE Hoorn
Openingstijden
zondag 16 maart 2025 om 11.15Prijs
€12,50Kinderen 2,5+ €12,50
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Open Monumentendag Alkmaar
Op 13 en 14 september met 85 open monumenten en veel te doen voor kids!
Nieuwe educatie seizoen van Cool kunst en cultuur
Probeer een nieuwe hobby of instrument uit tijdens de Proefweek en Open Dag van Cool kunst en cultuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x met je kabouter naar het Kabouterpad
Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 4 hele leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!
50 dingen die je buiten in de natuur kunt doen!
50 dingen die je gedaan moet hebben voor je 12e. Superleuk! In de tuin, in het park, op het strand of in het bos.
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen. Verzamelen maar!