Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Skiles bij Il Primo!

Hier wordt al les gegeven vanaf 3,5 jaar! Superleuke voorbereiding voor het echte werk in de bergen!

Bij Il Primo in Bergen kan je jaarrond ski- of snowboardles volgen!

Een les voor de allerkleinsten duurt 45 minuten. Voor de beginners is er een speciale lopende band als lift. We hebben speciale wedstrijden voor kinderen die wel eens willen proberen of een skiwedstrijd leuk is. En er zijn ook kinderen die meerdere uren per week speciale slalomtrainingen volgen. Vraag bij het kantoor of aan de leraar wat de mogelijkheden zijn. Het is voor kinderen ook leuk om naast hun skiles een periode extra snowboardlessen te volgen. Dan kunnen ze tijdens de wintersport elke dag kiezen wat ze doen: skiën of snowboarden.

Kortom superleuk!

TIP: je kunt hier ook je kinderpartijtje vieren! Kijk snel in ons handige overzicht van actieve kinderfeestjes in en om Alkmaar!

Skiclub Il Primo

Zwarteweg 4

1861 GK Bergen

Openingstijden Check de website via de roze button voor het lesrooster, vanaf september weer lessen
Prijs Check de website voor de tarieven
Mail direct

Mail direct naar Skiclub Il Primo

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief