Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Verse producten, een melktap en lieve kalfjes vind je bij Boerderijwinkel Smit's Boer&Goed in de Schermer

Deze leuke boerderijwinkel gevestigd op Noordervaart 188, ligt aan de paralelweg aan de N243, op 5 minuten fietsen van Ranzijn Tuin en Dier. Ze hebben allemaal producten direct van het Schermerland (de moestuin van Alkmaar).

Ze hebben een melkhuisje dat dagelijks open is van 9.00-20.00u. Hier kun je zelf je eigen verse melk tappen. Ook staat er een koelkast met zuivel, staan er eieren en heerlijk boerderij-ijs!! Neem zelf een kan mee van huis, of koop een mooie glazen fles om deze te vullen met melk.
De boerderijwinkel is 4 momenten per week open. Kijk even goed op de site wanneer dit is. Als de winkel open is, mag je namelijk ook vaak in de stal kijken bij de jonge kalfjes en hoogzwangere koeien! Er staan traptrekkers, fietsjes en kruiwagens en de kleintjes kunnen heerlijk even spelen.

Het assortiment van de winkel bestaat o.a. uit verse seizoensgroenten, aardappelen, boerenzuivel, boerenkaas van koe, schaap en geit, vlees van eigen koeien, pannekoekmix, vruchtensappen en andere streekproducten. Kom gezellig langs en laat je overtuigen door dit smaakvolle aanbod in de knusse boerderijwinkel.

Kinderen mogen vaak even een kijkje nemen in de koeienstal!

Klik even door via de roze websitebutton voor meer info.

Smit's Boer&Goed

Noordervaart 188

1841 JD Stompetoren

Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Smit's Boer&Goed

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

More inspiration

Waterproefjes op Wereldwaterdag

Op Wereldwaterdag gaan kids aan de slag in het Proeflab van Museum BroekerVeiling met waterproefjes!
Lees meer

Activiteiten en demonstraties in Den Oever!

Kom een bootje besturen, met een metaaldetector muntjes zoeken tijdens de Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen!
Lees meer

Belle en het Beest (4+)

Heerlijke familiemusical met poppenspel, inventieve decors, goede spelers en mooie muziek.
Lees meer

Land van Fluwel weer open!

Op 29 maart kunnen we weer naar het Land van Fluwel met dit jaar een nieuw Dwaalweb!
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een dag vol avontuur in het Reddingmuseum – speciaal voor kids!

Ben jij klaar voor actie, avontuur en een flinke dosis spanning? In het Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers stap je in de schoenen van een échte redder op zee! Dit museum in Den Helder is helemaal kidsproof en perfect voor kinderen tot 13 jaar. Hier mag je zelf ontdekken, spelen en uitproberen. Geen saaie vitrines, maar volop actie en avontuur!
Lees meer

Gratis en budget kinderfeestjes

Soms is gek niet gek genoeg met kinderfeestjes. Vind je het eens leuk om een budgetfeestje te geven? Dan hebben wij hier de ultieme tips voor jou!
Lees meer

13x leuk museum met kinderen

Geheime codes kraken, windkracht 10 weerstaan, je eigen brood bakken, indianen ontmoeten, een touw slaan, kunst maken, een ArcheoGame spelen en kogels hijsen… het kan allemaal in deze 11 gave musea in onze regio!
Lees meer

Lammetjes in de Kop van Noord-Holland

2025 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!
Lees meer