Speelpark de Swaan
Heel veel buitenspeelplezier! Wel 5 speeltuinen en een heus Liedjesland! Kwartiertje vanaf Alkmaar.
Speelpark deSwaan ligt net achter Alkmaar, vlakbij recreatiegebied Geestmerambacht. Echt een heel leuk speelpark voor een dagje plezier maken. Het is groots opgezet. Het avontuur begint buiten!
Er zijn 5 speeltuinen en ook het Liedjesland voor de kleintjes waar kinderliedjes tot leven komen. Deze is helemaal opgeknapt.
Heel hoog springen op 2 vet hoge springkussens en een groot waterkussen waar je met al je vriendjes en vriendinnetje buikschuivers kunt maken. Glijden, schommelen en ravotten. Volop buitenspeel plezier dus!
Bij veel kinderen is de Klimkaas favoriet: klim jij naar de top van de kaas?
En, vergeet ook je zwemkleding niet, zodat je je lekker kunt uitleven op het waterkussen!
Je mag gewoon je eigen eten en drinken meenemen als je wilt. Er zijn veel gezellige picknickbanken! Parkeren is gratis!
Dit jaar is er een nieuw restaurant geopend op het park! Vergeet ook je zwemkleding niet voor een buikschuiver op het gloednieuwe waterkussen!
Klik voor meer info door via de roze websitebutton!
TIP: neem bij zonnig weer je eigen parasol mee.
TIP: Kom je van iets verder weg? Combineer dan het dagje naar Speelpark de Swaan met een bezoekje aan de duinen, strand en zee!
Speelpark de Swaan
Wagenweg 2
1724 PT Oudkarspel
Openingstijden
2 april t/m 27 september dagelijks geopend van 10.00 tot 17.30 uur (Koningsdag gesloten).Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button!Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Open dag Outdoorpark Alkmaar
Op Tweede Paasdag is de Open Dag bij Outdoorpark Alkmaar! Slechts € 7,50 entree!
Speelpark deSwaan weer dagelijks open!
Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!
Land van Fluwel weer open!
Op 21 maart kunnen we weer naar het Land van Fluwel met dit jaar een nieuwe familieschommel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!
’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.