Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Partijtje bij de Swaan

Maak zelf je kinderfeestje in Speelpark de Swaan. Lekker spelen in de 5 speeltuinen!

De Swaan ligt net achter Alkmaar, vlakbij recreatiegebied Geestmerambacht. Echt een heel leuk speelpark voor een dagje plezier maken. Het is groots opgezet. Er zijn 5 speeltuinen en ook het Liedjesland voor de kleintjes waar kinderliedjes tot leven komen. Heel hoog springen, 2 vet hoge springkussens en een groot waterkussen waar je met al je vriendjes en vriendinnetje buikschuivers kunt maken. Glijden, schommelen en ravotten. Volop buitenspeel plezier dus!

Maak je eigen feestje! Neem een leuk tafelkleed mee voor de picknicktafel (die zijn er genoeg) en hang slingers op in de bomen! (wel even opruimen als jullie klaar zijn) Je mag eten en drinken allemaal zelf meenemen.

Je hoeft niet te reserveren voor een kinderfeestje, want er is genoeg ruimte!

EXTRA LEUK: de jarige zelf en zijn ouders/begeleiders hebben gratis toegang! 

TIP: neem bij zonnig weer je eigen parasol mee.

Speelpark de Swaan

Wagenweg 2

1724 PT Oudkarspel

Openingstijden

Kijk voor de openingstijden op de website. Als je een kindermenu wilt, geef dit dan even door bij het entree!

Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Speelpark de Swaan

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Avontuurlijk feestje

Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!

Streetjump feestje

Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!

Veiling Partijtje

Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!

Kabouterfeestje Schoorl

Bij het Buitencentrum in Schoorl liggen de puntmutsen klaar voor je feestje. Op zoek naar de kabouters!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief