Speeltuin De Spelemei
Een leuke en gezellige speeltuin in de Zuidoostbeemster.
Spelen in de Zuidoostbeemster
Bij Speeltuin De Spelemei in de Zuidoostbeemster kunnen kids heerlijk buiten spelen. Ook worden er zo nu en dan leuke activiteiten georganiseerd.
Wil je meer weten over De Spelemei? Klik dan op de roze button!
Speeltuin De Spelemei
Zuidoostbeemster
Openingstijden
Openingstijden variëren per maand. Kijk voor een actueel overzicht op de website via de roze button.Prijs
€1,50 per kind. Begeleiders/verzorgers gratis
Mail direct
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kinderworkshops bij studio C
Met verf, klei of potloden aan de slag bij Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!
Het lammetje dat een varken is (4+)
Een vrolijk boerderij-avontuur vol muziek, humor en dieren!
Family Fun op het ijs in Hoorn
Samen schaatsen, sleeën en spelen op het ijs tijdens Family Fun bij De Westfries in Hoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!