Speeltuin ’t Span
Speeltuin 't Span, waar je nog echt spelen kan!
Een leuke speeltuin in Alkmaar (Daalmeer) is speeltuin ’t Span.
Draaien, glijden, klimmen in het speelkasteel, spelen bij de waterspeelplaats en in de zandbak. De speeltuin is een uitdagende en veilige plek voor ieder kind. Ook zijn er speeltoestellen voor rolstoelspelers. Iedereen is welkom. In de speeltuin is de mogelijkheid om te eten en te drinken.
Speeltuin 't Span
Tirolstraat 112a
1827 EX Alkmaar
Openingstijden
Alle dagen van 10:00-17:00 uur
De speeltuin sluit op de laatste dag van de herfstvakantie. Dan gaan ze over op de winteropeningstijden. Je bent dan welkom bij mooi weer!
Prijs
2-14 jaar € 3,50 / Volwassenen gratis / Gezinsabonnement € 42,50 per seizoen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
PeuterVestival! 2+
Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?
Peuter kunstlessen bij Museum Kranenburgh
Zet met je kleintje de eerste stap naar het kunstenaarschap. Totaal 6 lessen!
Tata Steel Chess Festival
Zaterdag 24 en zondag 25 januari is het 2-daagse Tata Steel Chess familiefestival in Wijk aan Zee!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.