Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelbos Waarderhout

Roetsen met de kabelbaan, hutten bouwen en veel meer! Het kan allemaal in dit speelbos in Heerhugowaard!

Kom op ontdekkingstocht in speelbos Waarderhout van Staatsbosbeheer. Zoveel bomen en struiken, het lijkt wel een oerwoud!

Zoeven met de kabelbaan, hutten bouwen of verstoppertje spelen in het struikgewas. Zelfs balanceren over een sloot via de wiebelbrug. Maar… hoe kom je eigenlijk bij die wiebelbrug? Dan moet je zelf bruggetjes bouwen over slootjes.

Genoeg te spelen, ontdekken en beleven in dit speelbos. Dus huppakee: oude kleren aan, stevige schoenen en klimmen en klauteren maar!

TIP: Startlocatie: Waarderhout, Heerhugowaard, nabij ingang Rustenburgerweg.

Speelbos Waarderhout

Rustenburgerweg

Heerhugowaard

Meer inspiratie

Naar Speelpark deSwaan deze meivakantie

Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!

Lekker zwemmen!

Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!

Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!

Ontdek deze meivakantie het Dwaalweb, een concert op Moederdag, het blotevoetenpad en het terras!

Zeeheld in zijn tijd

Test of jij net zo sterk bent als een matroos en leer schepen repareren deze meivakantie!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.