
Kijkboerderij
Naast geitjes borstelen, muisjes vasthouden en konijnen aaien, leer je hier ook veel over de dieren!
Alle dieren krijgen veel ruimte op de Kijkboerderij. De varkens hebben bijvoorbeeld een eigen moddernbad en mogen regelmatig lekker rondrennen in de wei.
Dieren brengen gezelligheid met zich mee. De rassen die bij het MAK gehouden worden zijn ook geschikt als gezelschapsdieren. Bezoekers kunnen dan ook van dichtbij persoonlijk kennis maken met alle dieren. Je mag o.a. de geiten borstelen, een ratje of een muisje vasthouden (onder begeleiding van een medewerker), en bij de konijnen in het hok klimmen om te knuffelen.
Stichting MAK Blokweer
Kloosterhout 1-2
1695 JC Blokker
Openingstijden
Woensdag, vrijdag, zaterdag en zondagPrijs
Gratis!
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.