MAK’s Professorenfeest
Trek je lab-jas aan, doe je professorenbril op en vier een echt professorenfeest bij MAK Blokweer
Met een witte jas en professorenbril worden alle kinderen omgetoverd tot echte onderzoekers. Ze mogen allerlei leuke, grappige en spannende proefjes doen.
Altijd al willen feesten als een echte professor? Klik dan op de roze button.
Kijk voor meer leuke en leerzame uitjes ook eens op onze eropuitpagina met educatie en musea.
Stichting MAK Blokweer
Kloosterhout 1-2
1695 JC Blokker
Openingstijden
Te boeken: het hele jaarStarttijd: woensdag, zaterdag en zondag tussen 10:00 en 15:00 uur
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Spetterend zwemfeestje
Bij de Hoornse Vaart vier je een zeemeerminnenfeestje, doe je samen een duik- of snorkelclinic en meer!
Jarige matroos (7+)
Ben je opzoek naar het meest spannende kinderfeestje van Den Helder en omstreken?
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
4x Blotevoetenpaden in de Kop van Noord-Holland!
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden.