
Speurneuzen kinderfeestje
Een beestachtig en avontuurlijk feestje bij MAK Blokweer in Blokker.
Een avontuurlijke speurtocht door het natuurpark van MAK Blokweer. Ga met rugtas en schepnet op pad en maak kennis met alle dieren die hier rondlopen. Niet alleen de dieren van de kijkboerderij doen mee, ook het dierenleven in de grond en in het water doen mee!
Nieuwsgierig geworden naar dit leuke partijtje? Klik dan op de roze button.
Gek op dieren? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina met dierenuitjes.
Stichting MAK Blokweer
Kloosterhout 1-2
1695 JC Blokker
Openingstijden
Te boeken: april t/m septemberStarttijd: woensdag, zaterdag en zondag tussen 10:00 en 15:00 uur
Prijs
€35,- voor 5 kinderen, elk kind extra: € 6,-
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Veiling Partijtje
Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!
Streetjump feestje
Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x met je kabouter naar het Kabouterpad
Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 4 hele leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen. Verzamelen maar!