Superleuk voor Speurneuzen
Trek stevige schoenen aan en ga op ontdekkingspad bij een van de speurtochten van MAK Blokweer.
Bij de informatiebalie van MAK Blokweer zijn verschillende speurtochten verkrijgbaar. Je krijgt een rugzakje of een tas mee waarin van alles zit wat je kunt gebruiken tijdens je tocht door de Rietkreek of het Natuurpark.
Zin op te speuren? Klik dan op de roze button.
Feest vieren in de natuur? Kijk dan ook eens op onze pagina met allerlei natuur- en dierenfeestjes.
Stichting MAK Blokweer
Kloosterhout 1-2
1695 JC Blokker
Openingstijden
Afhankelijk van de speurtochtPrijs
Kosten voor alle routes: huur tas €5,- en boekje €2,75 per stuk
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
JeugdTheaterVestival in de herfstvakantie
In de herfstvakantie is het weer feest met het JeugdTheaterVestival bij Theater de Vest in Alkmaar.
Proeverij duinkruiden en planten op wielen in Schoorl
Ontdek samen de mobiele pluktuin vol duinkruiden en planten op 3 oktober in Schoorl.
Family Fun op het ijs in Hoorn
Samen schaatsen, sleeën en spelen op het ijs tijdens Family Fun bij De Westfries in Hoorn!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?