Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterwereld Feestje

Een wonderschone, waterachtige speurtocht langs de Rietkreek van MAK Blokweer.

Ontdek van alles over het leven in en rond het water. Ga met een schepnet op pad en onderzoek de waterdieren, insecten, vogels en planten bij dit leuke feestje in Blokker. 

Voor meer informatie over dit partijtje, klik je op de roze button.

Gek op de dieren? Kijk dan ook eens op onze pagina met beestachtig leuke uitjes.

Stichting MAK Blokweer

Kloosterhout 1-2

1695 JC Blokker

Openingstijden Op afspraak
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Stichting MAK Blokweer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Streetjump feestje

Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!

Veiling Partijtje

Ben je jarig? Kom dan speuren, veilen, varen en meer bij Museum BroekerVeiling!

Kabouterfeestje Schoorl

Bij het Buitencentrum in Schoorl liggen de puntmutsen klaar voor je feestje. Op zoek naar de kabouters!

Avontuurlijk feestje

Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief