
Stichting Park De Woid
Geitjes, fazanten, konijntjes en veel leuke vrijwilligers bij Stichting Park De Woid!
Stichting Park De Woid is een leuke kinderboerderij in Lutjebroek! Op de boerderij is het altijd gezellig en schoon.
Neem eens een kijkje bij de vele diertjes, zoals de geiten, pauwen, vogels en kippen. En vergeet niet de konijnen en cavia’s te aaien en vast te houden!
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
TIP: Er zijn nog veel meer dieren uitjes in en om Alkmaar!
Stichting Park De Woid
P.J. Jongstraat 198
1614LK Lutjebroek
Openingstijden
Zie de website voor de actuele openingstijdenPrijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Indoor & Outdoor meivakantie tips in Dijk & Waard!
Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze meivakantie!
80 jaar vrijheid
In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!