
Strandpaviljoen Bad Egmond
Het hele jaar geopend, direct aan het centrum van Egmond aan Zee.
Als je even weg wilt van je dagelijkse werkzaamheden en zin hebt om te genieten van het strand en de zee zit je hier goed! Hier kun je volledig ontspannen op ons terras, paviljoen of op het strand.
Of je nou lekker wilt zwemmen, surfen, sporten, bruin bakken of gewoon uren lang naar de horizon wilt turen, het kan allemaal. Leg je handdoek neer op het strand of maak je gebruik van onze comfortabele bedden en windschermen en geniet van het mooie weer.
Op het terras kun je voor je lunch en kiezen uit verschillende overheerlijke broodjes, salades, borrelhappen, en warme gerechten (waaronder pannenkoeken). Kijk voor de menukaart en meer informatie op de website via de roze button!
TIP: Alle strandpaviljoens van Castricum tot Julianadorp vind je in onze categorie Uit Eten!
Strandpaviljoen Bad Egmond
Westeinde 7
1931 AZ Egmond aan Zee
Openingstijden
Check voor de actuele openingstijden de website via de roze buttonPrijs
Check voor de actuele prijzen de menukaart via de roze buttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar!
13x buitenfeestje voor kinderen
Ben jij bijna jarig óf alvast op zoek naar inspiratie voor een stoer buitenfeestje? Check dan deze blog met allerlei superleuke kinderfeestjes die je buiten kunt houden!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.