Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strandpaviljoen De Vrijheit

Afgelegen van de bewoonde wereld vind je strandpaviljoen De Vrijheit te Heemskerk!

In ongedwongen sfeer genieten van verse koffie, heerlijke belegde broodjes, een koud ijsje en een gevarieerd menu. Als het fris wordt wordt binnen de houtkachel opgestookt. Strandpaviljoen de Vrijheit verhuurt alles wat je nodig hebt voor een onbezorgde zomerdag aan het strand: parasollen, strandbedden, strandstoelen en windschermen. 

Er wordt zoveel mogelijk gewerkt met verse producten en bereiden veel zelf. Eenvoudige gerechten, die vers en met liefde bereid worden. Mede door de weekspecials hebben ze een gevarieerd aanbod.

Naast de keuken van het paviljoen hebben wij ook de snackbar. Deze is in het hoogseizoen geopend. Voor de snacks, ijsjes. Koffie en gekoelde dranken om mee te nemen.

Strandpaviljoen De Vrijheit

Heemskerk

Openingstijden Check voor de actuele openingstijden de website via de roze button.
Prijs Check voor de actuele menukaart de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Strandpaviljoen De Vrijheit

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!