
SUP Spirit
Terug naar het overzichtGa het water op met een SUP van SUP Spirit in Hoorn en omstreken!
Het water op! Met een SUP van SUP Spirit kun je suppen waar je maar wilt. Je kunt hier niet alleen een SUP huren, maar ook super leuke suplessen volgen of een kinderfeestje vieren!
Wat is suppen eigenlijk?
Suppen staat voor ‘stand-up-paddle’. Door een lange peddel kunnen de suppers op hun board blijven staan en zichzelf over het water voortbewegen. Overal waar water is, kun je dus eigenlijk bijna wel suppen
SUP Spirit
SUP Spirit is een Stand Up Paddle school voor mensen die ontspanning, sportiviteit & plezier willen combineren. SUP Spirit is actief in West-Friesland en Noord-Holland. Ze hebben vaste locaties in Enkhuizen, Medemblik, Hoorn en Edam. Supspirit vaart langs een aantal vaste routes in Hoorn en omstreken, heb je zelf een voorkeur? Geen probleem! De trailer van Supspirit brengt de boards naar jouw gewenste locatie.
Voor meer informatie over SUP Spirit, klik je op de roze button.
SUP Spirit
Streektuinen 28
1624GN Hoorn
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Deel deze tip:
Meer inspiratie


Belle en het Beest (4+)
Heerlijke familiemusical met poppenspel, inventieve decors, goede spelers en mooie muziek.
Land van Fluwel weer open!
Op 29 maart kunnen we weer naar het Land van Fluwel met dit jaar een nieuw Dwaalweb!
Waterproefjes op Wereldwaterdag
Op Wereldwaterdag gaan kids aan de slag in het Proeflab van Museum BroekerVeiling met waterproefjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en budget kinderfeestjes
Soms is gek niet gek genoeg met kinderfeestjes. Vind je het eens leuk om een budgetfeestje te geven? Dan hebben wij hier de ultieme tips voor jou!
Lammetjes in de Kop van Noord-Holland
2025 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!
Een dag vol avontuur in het Reddingmuseum – speciaal voor kids!
Ben jij klaar voor actie, avontuur en een flinke dosis spanning? In het Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers stap je in de schoenen van een échte redder op zee! Dit museum in Den Helder is helemaal kidsproof en perfect voor kinderen tot 13 jaar. Hier mag je zelf ontdekken, spelen en uitproberen. Geen saaie vitrines, maar volop actie en avontuur!