Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sunday Surf Club

Ieder zondagochtend kan je bij Surfschool Bergen aan Zee lekker (leren) golfsurfen!

Vanaf 7 mei tot en met eind september zijn kids elke zondagochtend van 10.30 tot 12.00 uur welkom om (beter) te leren golfsurfen.

Beginners krijgen eerst theorie over stromingen, surfregels en veiligheid voordat ze het water ingaan. Meer ervaren ‘grommets'(junior surfers) krijgen instructie op hun eigen niveau om zo hun skills te verbeteren. Je kan een keer of meerdere keren meedoen. De lessen zijn inclusief gebruik wetsuit en board.

De kosten zijn € 15,- p.p. Aanmelden is niet nodig gebruik board en wetsuit zijn inclusief.

Klik voor meer info even door via de roze websitebutton!

TIP: ouders kunnen lekker koffie drinken bij standtent BadaBing terwijl je vanaf het terras kijkt naar de les van je kanjer! Goed geregeld! 

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Surfschool Bergen aan Zee

C.F. Zeiler Boulevard

1865 Bergen aan Zee

Openingstijden De Sunday Surf Club is iedere zondag en start van 7 mei t/m eind september
Prijs € 15,00 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Surfschool Bergen aan Zee

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Nationale KinderTheaterWeek bij Cool

Kom deze herfstvakantie naar Cool voor De Proefkeuken en de WC van Tijd, Pim & Pom en meer!

JeugdTheaterVestival in de herfstvakantie

In de herfstvakantie is het weer feest met het JeugdTheaterVestival bij Theater de Vest in Alkmaar.

Word een waterheld

Ga deze herfstvakantie bij Natuurmuseum Fryslân op ontdekkingstocht en ontdek samen hoe elke druppel telt

Schaatspret bij De Westfries in Hoorn deze herfstvakantie

Op IJsbaan De Westfries in Hoorn is er in de herfstvakantie iedere dag wel iets tofs te doen!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!