Sunday Surf Club
Ieder zondagochtend kan je bij Surfschool Bergen aan Zee lekker (leren) golfsurfen!
Vanaf 7 mei tot en met eind september zijn kids elke zondagochtend van 10.30 tot 12.00 uur welkom om (beter) te leren golfsurfen.
Beginners krijgen eerst theorie over stromingen, surfregels en veiligheid voordat ze het water ingaan. Meer ervaren ‘grommets'(junior surfers) krijgen instructie op hun eigen niveau om zo hun skills te verbeteren. Je kan een keer of meerdere keren meedoen. De lessen zijn inclusief gebruik wetsuit en board.
De kosten zijn € 15,- p.p. Aanmelden is niet nodig gebruik board en wetsuit zijn inclusief.
Klik voor meer info even door via de roze websitebutton!
TIP: ouders kunnen lekker koffie drinken bij standtent BadaBing terwijl je vanaf het terras kijkt naar de les van je kanjer! Goed geregeld!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Surfschool Bergen aan Zee
C.F. Zeiler Boulevard
1865 Bergen aan Zee
Openingstijden
De Sunday Surf Club is iedere zondag en start van 7 mei t/m eind septemberPrijs
€ 15,00 p.p.Meer inspiratie
Pieten Expres
Pieten Expres gaat weer rijden! Stoomboot, stoomtrein, zolang er maar stoom is vindt Sinterklaas het fijn
Thor (8+)
Een spannende voorstelling over macht, bedrog en vriendschap vertelt in klassieke muziek en nog meer.
Pietendorp Enkhuizen
Pepernoten, pakjes en plezier… beleef het in het Pietendorp 23, 29 en 30 november in het Zuiderzeedorp!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal achter Sint Maarten!
Wat is eigenlijk het verhaal achter Sint Maarten? Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar waar komt het vandaan?
Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!
Waar komt Sinterklaas aan in de Kop van Noord-Holland 2025
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot bij jou in de buurt is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben het voor je op een rijtje gezet!