Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surfles voor kids!

Vind jij surfen ook zo gaaf? Bij Surfschool Callantsoog kan je op surfles of een partijtje vieren!

Surfschool Callantsoog is geopend voor kids surflessen! Kinderen tussen de 8 en 16 jaar kunnen komen lessen op woensdagmiddag. Klik even door naar de website voor meer info over de tijden. Minimale lengte 1m40 en 40 kg, dit ivm de wetsuits.

TIP: klik nog even door naar onze uitagenda voor leuke uitjes in de buurt!

Surfschool Callantsoog

Strandslag 11

Callantsoog

Mail direct

Mail direct naar Surfschool Callantsoog

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Bekijk

Meivakantie bij Paleis het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2025 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief