Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surfles op het strand

Op het strand van Julianadorp kan je surflessen volgen bij deze leuke surfschool High 5!

Altijd al eens willen surfen? Kom naar Julianadorp voor deze super ervaring! De lessen worden door gekwalificeerde instructeur gegeven en zij spreken Nederlands, Engels en Duits. Surf in de prachtige omgeving van Julianadorp!

Het seizoen begint vanaf april en eindigt op de laatste dag van oktober. Surflessen voor beginners en gevorderden dagelijks om 11:00 en 14:00.

Kijk voor meer informatie op de website van High 5 via de roze websitebutton.

Surfschool High 5 Julianadorp

Zanddijk 202

1787 PP Julianadorp

Openingstijden zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Surfschool High 5 Julianadorp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomervakantie bij Outdoorpark Alkmaar

Outdoorpark Alkmaar pakt uit met zomerse activiteiten

Alle hens aan dek!

Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!

De Spannendste Tijdreis

Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…

Een parel: Land van Fluwel

Ontdek het nieuwe Dwaalweb, de klimkeien, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief