Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Graffiti feestje!

Bij Tante Suus kun je een kunstenaars kinderfeestje vieren met graffiti spuiten!

Echt een supercool feestje! Ben je creatief en lijkt het je gaaf om zelf een graffiti schilderij te maken met spuitbussen? Dat kan!

Daarnaast staan in het atelier schildersezels waar jullie naar hartenlust kunnen schilderen. Ze hebben een ouderwetse draaischijf waar je potten of een vaas kan maken deze kunnen daarna natuurlijk mee naar huis om een bos bloemen in te doen. Heb je zelf een idee geef die je op jouw kinderfeestje wil doen? Geef het door en tante Suus regelt het!

Het kunstenaars kinderfeestje duurt ongeveer 1,5 uur. Minmaal 6 kinderen en maximaal 10 kinderen

Compleet                                                                                                                          
Je kunt ook kiezen voor een compleet kunstenaars kinderfeestje. Je kunt dan cake versieren, een kunstenaars activiteit doen, lekker trampoline springen of buitenspelen en afsluiten met een heerlijk zelfgemaakte pizza of iets anders naar keuze. Het drinken komt uit de limonadefontein en die raak nooit leeg.

TIP: ontvang jij onze maandelijkse nieuwsbrief al? Schrijf je hier in!

Tante Suus

Hectorlaan 3

1702 CL Heerhugowaard

Openingstijden Kinderfeestje in overleg
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Tante Suus

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Feestje met lasergamen! 6+

Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!

Avontuurlijk feestje

Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!

Jarige matroos (7+)

Ben je opzoek naar het meest spannende kinderfeestje van Den Helder en omstreken?

Stoer kinderfeestje! 8+

Bij Outdoorpark Alkmaar kun je samen de avontuurlijke Obstacle Run overwinnen! Stoer!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.

ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief