
POPpulisme (8+)
Een grappige poppenvoorstelling POPpulisme met een donker randje in Theater De Vest.
In het koninkrijk Berg en Dal ligt het dal in de schaduw, terwijl de berg volop zon krijgt. Totdat daller Barrie met een onthulling komt: de bergers stelen de zon. Hij beweert dat hij de zon terug kan krijgen en wordt de held van het dal. Maar klopt het wel wat hij zegt?
Het Filiaal laat met vier spelers en livemuziek zien dat je altijd zelf moet blijven nadenken. De voorstelling wordt volledig met poppen gespeeld en laat zien hoe manipulatie werkt.
De voorstelling POPpulisme is zondag 6 april om 15.00 te zien bij TAQA Theater De Vest in Alkmaar.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: kijk voor een compleet overzicht van de leukste familievoorstellingen in onze uitagenda.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
TAQA Theater De Vest
Canadaplein 2
1811 KE Alkmaar
Openingstijden
Zo 6 apr | 15:00 - 15:50Prijs
Regulier €12,50Incl. limonade en garderobe
Toon op kaart
Meer inspiratie


Gratis nieuwsbrief!
Wil jij onze leuke nieuwsbrief met schoolvakantie uitjes gratis in je mailbox ontvangen?
Voer de haaien!
Beleef de meivakantie in Fort Kijkduin: van haaien voeren tot fortverhalen.
Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Moederdag
Wat zou je doen als je een dagje mama was? En waarom zijn moeders zo belangrijk? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis.
Tips voor het Moederdagontbijt en knutseltips!
Ik kijk er altijd naar uit; het moment dat de kindjes met hun zelfgemaakte vrolijke knutsels binnenkomen met een heerlijk zelf gemaakt ontbijtje! Wij hebben wat leuke ideetjes voor de papa's en kinderen!
8x Knutsels voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van?