Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BootcampForKids

Voor alle kids vanaf 7 jaar is er bij The Workout in Heemskerk een leuke BootcampForKids!

The Workout in Heemskerk heeft hele leuke sportklasjes voor kids. Kinderen vanaf 7 jaar kunnen bijvoorbeeld meedoen aan de BootcampForKids

Sporten is niet alleen gezond, maar vooral heel leuk en gezellig. Tijdens de lessen doen de kids spelenderwijs oefeningen voor kracht, conditie en coördinatie. Natuurlijk gebeurt dit op een leuke manier en met veel spelvormen

Voor meer informatie over deze leuke BootcampForKids, klik je op de roze button. 

Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

The Workout

De Velst 3

1963 KL Heemskerk

Openingstijden Iedere donderdagmiddag om 15:30
Prijs Vanaf €23,- per maand
Mail direct

Mail direct naar The Workout

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.