Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kidsyoga

Op zoek naar een beetje ontspanning? The Workout biedt yogalessen aan voor kids!

Voor kinderen kan het leven best hectisch zijn; ze hebben het druk op school, ze zijn moe, snel afgeleid, onrustig en hebben papa’s en mama’s die ook druk zijn, kortom: een beetje  ontspanning is wel op z’n plek. Yoga kan voor deze nodige ontspanning zorgen.

Ontspanning is niet de enige reden om met kinderen aan yoga te doen. Kinderen worden rustiger, kunnen zich beter concentreren en zitten lekkerder in hun vel. Het leert ze beter bij hun gevoel te komen en het is ook belangrijk voor hun gezondheid: onverwerkte emoties kunnen namelijk op termijn gezondheidsklachten opleveren.

Voor meer informatie over de Kidsyoga bij The Workout, klik je op de roze button. 

Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

The Workout

De Velst 3

1963 KL Heemskerk

Openingstijden Kijk voor het schema op de website via de roze button.
Prijs Vanaf €23,- per maand
Mail direct

Mail direct naar The Workout

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.