
Theater Het Pakhuis
Geniet ieder weekend van leuke voorstellingen bij Theater Het Pakhuis in Hoorn.
Ieder weekend zijn er in Theater Het Pakhuis voorstellingen van ervaren theatermakers, maar ook van liefhebbers van het theater die hun eerste stappen zetten op het podium. Je kunt hier terecht voor toneel, dans, theatersport, caberet, muziek en kindertheater.
Voor meer informatie over Theater Het Pakhuis, klik je op de roze button.
Een hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina.
Meer inspiratie


Open dag Outdoorpark Alkmaar
Op Tweede Paasdag is de Open Dag bij Outdoorpark Alkmaar! Slechts 5 euro entree!
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.
Museum BroekerVeiling
Varen en veilen bij de oudste doorvaar-groenteveiling ter wereld. Superleuk dit museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
25 x doen in de lente in de Kop van Noord-Holland
Trek er lekker op uit! Wat kun je deze lente allemaal gaan doen met kinderen? Zoek je een leuk uitstapje met je peuter en kleuter? Of zijn je kinderen iets ouders? Wij hebben 25 tips op een rij gezet om je te inspireren voor een middagje uit of een dagje weg in de lente in de Kop van Noord-Hollland
Paaseieren pimpen zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes.
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!