Teken Toverlantaarnplaatjes
Ga bij het Toverlantaarnmuseum even terug in de tijd van vóór de videospelletjes, Computer, TV en radio.
Het museum huisvest zo’n 400 TOVERLANTAARNS en minstens zoveel toverlantaarnplaten. Behalve sprookjes en ontspanning werden vroeger voorstellingen gegeven over reizen, beroepen, de bijbel, en o.a wetenschap. Ook de overgang naar cinema komt aan bod.
Ze houden af en toe ook workshops waar kinderen en jong volwassenen, zelf toverlantaarnplaatjes mogen tekenen, welke we daarna in een originele TOVERLANTAARN uit 1880 projecteren op een groot doek.
Daarnaast kun je bv je verjaardag vieren bij de Toverlantaarn. Ze gaan dan een TOVERLANTAARN voorstelling speciaal voor jou samen stellen en vertellen daar dan een mooi verhaal bij.
Neem hiervoor even contact op met het Toverlantaarnmuseum via de emailbutton of websitebutton.
Toverlantaarn Museum Heiloo
Kennemerstraatweg 464
1851 NG Heiloo
Openingstijden
Per februari 2023 alleen open op zaterdag!Prijs
€ 5,00 ppToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kids@Knoest op woensdag en vrijdag
Creatieve ochtenden en middagen bij Knoest Eten & Drinken in Castricum!
Discozwemmen
Zwemmen op coole beats in een omgetoverd zwembad! Discozwemmen iedere maand bij de Hoornse Vaart!
Het groene meisje (8+)
Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers in Theater De Vest!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Valentijns Kletspraat
Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.