Moeder aan Moeder markt
Een indoor markt voor tweedehands baby- en kinderartikelen gelegen in Alkmaar.
Je hoeft geen rommelmarkten of het internet af te struinen voor kleertjes en spullen. Nu heb je een groot en gevarieerd aanbod van koopjes onder één dak. Een bijkomend voordeel is dat je de spullen ook daadwerkelijk kan zien, voelen en testen (wat via het internet niet mogelijk is). En dat je het gelijk meeneemt dus geen verzendkosten hebt.
De Moeder Aan Moeder Markt is uiteraard voor iedereen! Niet alleen voor moeders.
Wat is er te koop?
Kleding, speelgoed, boeken, autostoeltjes, beddengoed, zwangerschapskleding, loopwagens en nog veel meer..
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
Let op: kinderwagens/buggy’s mogen hier niet de zaal in. Er is een onbewaakte stalling aanwezig.
Data:
- zondag 17 mei 2026
- zondag 27 september 2026
- zondag 15 november 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Moeder aan moeder markt
Johanna Naberstraat 77b
1827 LD Alkmaar
Openingstijden
10.00 tot 13.00Prijs
€3, *graag gepast betalen*Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Meivakantie in Huis van Hilde
Ontdek, onderzoek en maak zelf mee tijdens de meivakantie hoe mensen vroeger leefden met de seizoenen!
Festivalhart van Karavaan Festival
Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
Stoomsafari
De locomotief fluit en de stoker gooit kolen op het vuur! Rij mee met de stoomtram vanuit Hoorn!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland
2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!