De Oase
Neem een duik in het water bij De Oase in Vakantiepark Het Grootslag.
“De Oase” zorgt bij jong en oud voor heel veel waterpret. De Oase is een binnenzwembad met een watertemperatuur van ongeveer 31 graden. Het zwembad heeft een ruim recreatie bad, jetstream en een kleuter/peuter bad en is multifunctioneel. Als zwemliefhebber kun je heerlijk sporten en recreëren. Het zwembad is bovendien overzichtelijk, waardoor je de kleintjes goed in de gaten kunt houden.
Voor meer informatie over De Oase, klik je op de roze button.
TIP: Op zoek naar zwemles? Kijk dan ook eens op onze clubjespagina!
Vakantiepark Het Grootslag
Proefpolder 4
1619 EH Andijk
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Proeverij duinkruiden en planten op wielen in Schoorl
Ontdek samen de mobiele pluktuin vol duinkruiden en planten op 3 oktober in Schoorl.
JeugdTheaterVestival in de herfstvakantie
In de herfstvakantie is het weer feest met het JeugdTheaterVestival bij Theater de Vest in Alkmaar.
Avond in ’t Zuiderzeedorp
Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarnsUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!