
Aan de kust!
Een op en top Hollandse logeerplek tussen de duinen en de bollenvelden!.
Bij Villa Holland in Sint-Maartenszee slaap je niet echt in een villa, maar in een schattig houten vakantiehuisje op loopafstand van de Noordzee. De drie “Hans en Grietje” huisjes op de minicamping zijn ingericht met brocante spullen met een dikke knipoog naar Hollandse kitsch.
Voor de kids is het fantastisch! De tuin is kindvriendelijk en de omgeving is heerlijk; met strand, een zwembad in de buurt en het speelpark De Goudvis vlakbij en nog veel meer leuke dingen te doen. In het hoogseizoen is er in de Anloup, vlakbij de huisjes, een recreatieprogramma voor kinderen met bijvoorbeeld knutselen, spooktochten en bingo.
Je kunt van half mei tot half september een strandhuisje huren op het strand van Sint Maartenszee. Heel handig met stoelen, ligbedden, visnetje en wat kinderstrandspeelgoed! En je kunt ook een opvouwbare bolderwagen huren, handig!
Villa Holland
Belkmerweg
1753 GD Sint Maartenszee
Prijs
Check de website voor de tarieven!Toon op kaart
Meer inspiratie


Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!
Terug naar de Middeleeuwen
Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!
Gezonde frisdrank maken
Kom in de meivakantie langs en beleef alles wat Museum BroekerVeiling te bieden heeft.Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.