Voetballen bij Kolping Boys
Vanaf 5 jaar kun je hier lekker voetballen met je vriendjes. Je begint bij de Kabouters!
Ben je geboren in 2012? Dan kun je iedere woensdagmiddag trainen van 17:00-18:00 uur en op zaterdag speel je een wedstrijd! Uiteraard heb je allerlei verschillende teams met verschillende leeftijden. Check de site even via de roze button hieronder om te kijken in welk team je komt en wanneer je traint.
Een leuke voetbalclub die behoort tot één van de grotere in Alkmaar!
TIP: klik nog even door, want wij hebben alle leuke clubjes in en om Alkmaar voor je verzameld. Mis je nog iets, geef het ons door!
Voetbalvereniging Kolping Boys
Beverdam 3
1822 AA Alkmaar
Prijs
Kabouters € 50 per seizoen / Mini Pupillen + D/E/F € 110 per seizoen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kletspraat, de wintereditie!
Waar krijgt mama het heel warm van? Wat vind je stom aan de winter? De Kidsproof kletspraat wintereditie is uit. Knip ze uit, stop ze in een pot en trek tijdens verschillende momenten een vraag. Als gezin krijg je er heel orginele gesprekken van!
De leukste kerstmarkten en kerstactiviteiten met kids
2025 - We verzamelden voor jou de leukste kerstmarkten die je met het gezin kunt bezoeken in Alkmaar, Hoorn, Den Helder en de dorpen eromheen in de Kop van Noord-Holland. Keuze genoeg!
Kerstlunch, kerstbrunch en kerstdiner met kinderen
2025 - Een kerstbrunch of kerstlunch in een restaurant? Er zijn steeds meer mogelijkheden om met Kerst uit eten te gaan met je kinderen. In de Kop van Noord-Holland zijn heel veel leuke plekjes waar je met het hele gezin overdag of 's avonds heerlijk kunt eten en genieten van de gezellige kerstsfeer! Hieronder vind je onze favoriete restaurantjes met een heerlijk kerstmenu. TIP: reserveer tijdig!