Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorleespret in de bieb

Kom gezellig genieten van een voorleesverhaaltje in de Westfriese Bibliotheken.

Voorlezen is niet alleen leuk maar ook heel nuttig. Onderzoek heeft bewezen dat kinderen die worden voorgelezen, beter scoren op school. Ze kennen meer woorden en zijn beter in het verwoorden van emoties. Kom daarom vooral langs tijdens het voorleesmoment van de Westfriese Bibliotheken! 

Kom je luisteren naar het voorleesmoment bij een van de Westfriese Bibliotheken? Meld je dan aan via de website. 

Voor meer informatie over de activiteiten bij de Westfriese Bibliotheken, klik je op de roze button. 

TIP: Op zoek naar een leuke sportvereniging bij jou in de buurt? Kijk dan ook eens op onze clubjespagina!

 

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Westfriese Bibliotheken

Openingstijden Kijk voor alle actuele data en tijden op de website via de roze button
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Westfriese Bibliotheken

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Cool open!

Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!

Kinderworkshops bij studio C

Met verf, klei of potloden aan de slag bij Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!

Open Monumentendag Alkmaar

Ontdek tijdens Open Monumentendag Alkmaar de mooie monumenten én toffe kinderactiviteiten!

Het lammetje dat een varken is (4+)

Een vrolijk boerderij-avontuur vol muziek, humor en dieren!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!