Cursus Theatersport
Hou je van toneelspelen, samen plezier maken en heb je veel fantasie? Dan is theatersport iets voor jou!
Bij deze 10-weekse Theatersport cursus leer je samen met andere kinderen de mooiste, grappigste en ontroerendste scenes te improviseren. Dat betekent dat je geen script uit je hoofd hoeft te leren en de scenes ter plekke ontstaan. Dat levert natuurlijk een hoop lol op en het is heel verrassend, want je weet van te voren niet wat er gaat gebeuren.
Je hoeft geen toneelervaring hiervoor te hebben, iedereen kan het leren en het is hartstikke leuk. Naast het leren improviseren, leer je automatisch allerlei handige vaardigheden zoals samenwerken, faalplezier, jezelf presenteren, je creativiteit ontwikkelen en nog veel meer.
Op 6 juni sluiten we af een echte Theatersportwedstrijd waarin twee teams om beurten de leukste, grappigste en spannendste scènes gaan improviseren.
Vanaf 3 maart starten ze met de 10-weekse cursus op de maandag ( 8 t/m 12 jaar) en vanaf 16 maart met de 10-weekse cursus op de dinsdag (7 t/m 11 jaar). Voor de maandagcursus opgeven t/m 3 maart, voor de dinsdagcursus opgeven t/m 10 maart, dus wees er snel bij.
Ben je ook nieuwsgierig geworden, kijk dan gauw op de website via de roze websitebutton.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Jeugdtheatersport in Wijkcentrum de Oever
Amstelstraat 1
1823 EV Alkmaar
Openingstijden
Zie websitePrijs
10 lessen van 16:00 - 17:30 uur voor € 159Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
UPfest
Water, spelen & ontdekken in de Grote Kerk Alkmaar op zondag 12 april. Gratis festival!
Speelpark deSwaan weer dagelijks open!
Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)
Beleef de waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen live bij TAQA Theater De Vest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
Paaseieren pimpen zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes.
12x knutselen voor Pasen
Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.