Wolf Hotel Kitchen & Bar
Kom heerlijk koffie drinken, lunchen of dineren bij Wolf. Achterin een leuke kinderhoek voor de kids!
Op de Mient in het centrum van Alkmaar zit dit leuke restaurant. Veganistisch, vegetarisch maar ook allerlei andere (wel dierlijke) gerechten. Er is achterin het restaurant een kleine speelhoek met krijtbord en puzzels etc voor kinderen.
Op woensdag pancakes en limonade voor 3 euro. Erg leuke en gezonde zaak.
Wolf Hotel Kitchen & Bar
Mient 3
1811 NB Alkmaar
Openingstijden
Dagelijks geopend van 08:30 uur tot 01:00 uur.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.