Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wolf Hotel Kitchen & Bar

Kom heerlijk koffie drinken, lunchen of dineren bij Wolf. Achterin een leuke kinderhoek voor de kids!

Op de Mient in het centrum van Alkmaar zit dit leuke restaurant. Veganistisch, vegetarisch maar ook allerlei andere (wel dierlijke) gerechten. Er is achterin het restaurant een kleine speelhoek met krijtbord en puzzels etc voor kinderen.

Op woensdag pancakes en limonade voor 3 euro. Erg leuke en gezonde zaak.

Wolf Hotel Kitchen & Bar

Mient 3

1811 NB Alkmaar

Openingstijden Dagelijks geopend van 08:30 uur tot 01:00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Wolf Hotel Kitchen & Bar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Paaseieren pimpen zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes.

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

Lammetjes in de Kop van Noord-Holland

2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!