Wolf Hotel Kitchen & Bar
Kom heerlijk koffie drinken, lunchen of dineren bij Wolf. Achterin een leuke kinderhoek voor de kids!
Op de Mient in het centrum van Alkmaar zit dit leuke restaurant. Veganistisch, vegetarisch maar ook allerlei andere (wel dierlijke) gerechten. Er is achterin het restaurant een kleine speelhoek met krijtbord en puzzels etc voor kinderen.
Op woensdag pancakes en limonade voor 3 euro. Erg leuke en gezonde zaak.
Wolf Hotel Kitchen & Bar
Mient 3
1811 NB Alkmaar
Openingstijden
Dagelijks geopend van 08:30 uur tot 01:00 uur.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!