
Woltje’s Backerij
Bij Woltje's Backerij kun je dagelijks deelnemen aan een demonstratie stroopwafel bakken. Dat is lekker!
Midden op de dijk in Volendam vind je Woltje’s, een authentieke stroopwafelbakkerij. Woltje’s bestaat uit een museum en een winkel. Je kunt hier iedere dag meedoen aan demonstraties en proeverijen. Dat is lekker!
De stroopwafel is een van oorsprong Nederlandse wafel die tegenwoordig over heel de wereld gegeten wordt. Tijdens de demonstraties bij Woltje’s mag je deze lekkernij natuurlijk proeven.
Op de eerste verdieping van Woltje’s is er een Droste Chocolade experience. Dat wordt dubbel smullen dus!
Voor meer informatie over Woltje’s Backerij, klik je op de roze button.
Woltje's Backerij
Volendam
Openingstijden
Dagelijks van 10:30 tot 18:00
Mail direct
Meer inspiratie


Schaap Zacht (1,5-5 jaar)
Beleef de magische dansvoorstelling Schaap zacht voor de allerkleinsten!
Avond in het buitenmuseum
De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!
Nieuw
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.