Zwembad Campanula
Lekker zwemmen doe je in het warme water van Zwembad Campanula in St. Maartensvlotbrug.
Iedere dag kun je vrijzwemmen bij Zwembad Campanula. Er is een groot bad, een kinderbad en een peuterbadje waar je lekker in kunt plonsen.
Voor kinderen zonder zwemdiploma is het dragen van zwemvleugeltjes verplicht.
Nieuwsgierig geworden naar Zwembad Campanula? Klik dan op de roze button.
Binnenkort beginnen met zwemles? Kijk ook eens op onze clubjespagina voor een overzicht met zwemscholen bij jou in de buurt!
Zwembad Campanula
Belkmerweg
Sint Maartensvlotbrug
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Zwembad CampanulaPrijs
Kinderen t/m 2 jaar: €2,50Vanaf 3 jaar: €4,90
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie
Schaatspret voor iedereen!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Noord-Holland, in oktober en november
Babbels Peuter- en Kleuterfestival bij Cool
Zondag 2 november zijn de allerkleinste bezoekers welkom bij Cool in Heerhugowaard!
Kracht PATS’ (6+)
Kracht PATS’ is een heldhaftige dansvoorstelling waarin samenwerking de grootste heldendaad blijkt.Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Creepy Halloween snacks DIY
Voor bij je Halloween film! Lekkere snackjes!
21x griezelige Halloween tips voor thuis
Ieks, er ligt opeens een grote nepspin in het keukenkastje! Pas maar op, want met deze Halloween activiteiten voor kinderen komt er een spookachtig sfeertje in huis. Griezelen jullie mee?
Kidsproof Kletspraat Halloween
Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.