Zwembad De Spetter
Een verwarmd openluchtzwembad in Abbekerk waar je heerlijk kunt plonzen en spetteren.
Het bad van Zwembad De Spetter in Abbekerk is 25 meter lang en geschikt voor zwemlessen en banen zwemmen. Ook is er een 3,5 meter hoge duikplank en een recreatiebad. In het recreatiebad zijn er twee glijbanen en een spuitelement.
Voor de allerkleinsten is er een verwarmd peuterbadje.
Kom jij ook spetteren bij De Spetter? Klik dan op de roze button.
TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Zwembad De Spetter
Essenlaan 3
1657 AK Abbekerk
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!
Cool open!
Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!
Open Monumentendag Alkmaar
Ontdek tijdens Open Monumentendag Alkmaar de mooie monumenten én toffe kinderactiviteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
14x doen met kinderen in Hoorn
Hoorn is een klein stadje, maar het heeft súper veel te bieden voor kids! Juist omdat het zo compact is, een heerlijke stad om een weekend door te brengen!