Zwembad De Terp
Gezellig plonsen doe je bij Zwembad De Terp in Wieringerwerf.
Bij Zwembad De Terp wordt niet alleen zwemles gegeven, je kunt er ook recreatief zwemmen of meedoen met andere activiteiten.
Voor meer informatie over Zwembad De Terp, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina.
Zwembad De Terp
Badweg 1
1771 RV Wieringerwerf
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de site van Zwembad De TerpPrijs
Kinderen t/m 13 jaar: €2,50
Vanaf 13 jaar: €3,50
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
De grote familiedag in Stedelijk Museum Alkmaar
Ontdek samen de ToolKID, luister naar verhalen en knutsel tijdens de familiedag bij het Stedelijk Museum!
Op Stoomsafari in de herfstvakantie
Reis deze herfstvakantie met de Museumstoomtram door de Historische Driehoek en ga op Stoomsafari!
Herfstvakantie bij Huis van Hilde
Ontdek romeinse beauty en middeleeuwse schoonheid met workshops, speurtochten en archeologie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.