
Zwembad Waarland
Kom naar Zwembad Waarland en spring in het water of ga lekker spelen in de speelweide!
Zwembad Waarland is een leuk familiebad in Waarland. Het zwembad heeft niet voor niets de prijs ”Zwembad van het jaar provincie Noord-Holland 2011” gewonnen! Het bad heeft namelijk een groot natuurbad van 50 meter met twee duikplanken. Ook is er een verwarmd chloorbad van 25 meter en een pierebadje voor de allerkleinsten. Er zijn ook verschillende glijbanen.
En ben je even klaar met zwemmen? Ga dan lekker spelen in de grote speel- en zonneweide met allerlei speeltoestellen.
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
TIP: benieuwd naar meer zwembaden of stranden in Kop van Noord-Holland? Klik dan hier.
Zwembad Waarland
Jonkerstraat 23
1738 BP Waarland
Openingstijden
De tijden verschillen per seizoen. Zie de website voor de actuele openingstijdenPrijs
Overdag: €4 - 's Avonds: €2,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!
Avond in het buitenmuseum
De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.