
Musical4daagse Luxor
Meld je kind alvast aan voor deze unieke theaterervaring in de zomervakantie in het nieuwe Luxor Theater
Tijdens de Musical4daagse van 21 t/m 24 juli 2025 werken kinderen samen aan een voorstelling.
4 dagen zingen, dansen en acteren voor kids
De kinderen duiken in de lessen en ontmoeten nieuwe vrienden terwijl ze hun zelfvertrouwen een boost geven! De musical is zo geschreven dat alle kinderen een eigen rol met tekst en solozang hebben.
Ze krijgen twee weken van tevoren het lesmateriaal. Tijdens de voorstelling stralen de kinderen op het toneel. Met professionele kap en grime en een mooi kostuum voelen ze zich helemaal één met hun rol. Aan het einde van de show ontvangen de musicalsterren natuurlijk een staande ovatie.
De Musical4daagse is leuk voor iedereen van 6 t/m 12 jaar. Ervaring is niet nodig. Staat jouw zoon of dochter deze zomervakantie te stralen op het toneel van het nieuwe Luxor Theater Rotterdam? Kijk voor meer informatie en aanmelding op de website van de Musical4daagse, klik hiervoor op de roze button.
De Musical4daagse is een initiatief in samenwerking met 20 theaters door heel Nederland.
Druk op de roze websitebutton voor meer informatie en om je aan te melden.
PS. Heb jij Facebook? Kidsproof ook! Like ons en blijf op de hoogte van de leukste uitjes voor kinderen.
Data:
- maandag 21 juli 2025
- dinsdag 22 juli 2025
- woensdag 23 juli 2025
- donderdag 24 juli 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Musical4daagse locatie nieuwe Luxor Theater
Posthumalaan 1
3072 AG Rotterdam
Openingstijden
21 t/m 24 juli 2025 van 9:00 tot 14:00 uurPrijs
€ 185,- per deelnemerToon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie in Theater Zuidplein
Beleef de leukste voorstellingen in Theater Zuidplein deze meivakantie
Meivakantie in het Maritiem Museum
Spetterend gezinsuitje deze meivakantie: bezoek het Maritiem Museum en ontdek alle leuke activiteiten!
Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!