Musical4daagse Nieuwe Luxor Rotterdam
Meld je kind aan voor deze unieke theaterervaring in de zomervakantie in het nieuwe Luxor Theater
Tijdens de Musical4daagse van 20 t/m 23 juli 2026 werken kinderen samen aan een voorstelling.
4 dagen zingen, dansen en acteren voor kids
De kinderen duiken in de lessen en ontmoeten nieuwe vrienden terwijl ze hun zelfvertrouwen een boost geven! De musical is zo geschreven dat alle kinderen een eigen rol met tekst en solozang hebben.
Ze krijgen twee weken van tevoren het lesmateriaal. Tijdens de voorstelling stralen de kinderen op het toneel. Met professionele kap en grime en een mooi kostuum voelen ze zich helemaal één met hun rol. Aan het einde van de show ontvangen de musicalsterren natuurlijk een staande ovatie.
De Musical4daagse is leuk voor iedereen van 6 t/m 12 jaar. Ervaring is niet nodig. Staat jouw zoon of dochter deze zomervakantie te stralen op het toneel van het nieuwe Luxor Theater Rotterdam? Kijk voor meer informatie en aanmelding op de website van de Musical4daagse, klik hiervoor op de roze button.
De Musical4daagse is een initiatief in samenwerking met 20 theaters door heel Nederland.
Druk op de roze websitebutton voor meer informatie en om je aan te melden.
PS. Heb jij Facebook? Kidsproof ook! Like ons en blijf op de hoogte van de leukste uitjes voor kinderen.
Musical4daagse locatie nieuwe Luxor Theater
Posthumalaan 1
3072 AG Rotterdam
Openingstijden
20 t/m 23 juli 2026 van 09:00 tot 14:00 uur en 10:00 tot 15:00 uurPrijs
€ 195,- per deelnemerToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!
Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.