Kleutersport
De Superballers: kleutersport vol pret, spelletjes en motoriek bij Atomium '61 - elke woensdagavond!
Kleutersport
Op zoek naar een sportief avontuur voor je kleuter? Atomium ’61 heeft de oplossing: De Superballers! Een energiek sportuurtje speciaal ontworpen voor jongens en meisjes van 3 tot 5 jaar. Hier draait alles om plezier, kennismaken met diverse sporten en spelletjes én het ontwikkelen van die belangrijke motoriek.
Elke woensdagavond van 17:30 tot 18:30 uur kunnen jullie kleintjes zich uitleven in de wereld van huppelen, springen, draaien, duikelen, rollen, gooien, vangen en bewegen op muziek. Komen jullie ook langs?
Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuk dagje weg voor het hele gezin? Neem een kijkje op onze pagina Eropuit en laat je inspireren.
Atomium 61
Openingstijden
Elke woensdagavond van 17:30 tot 18:30 uu.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
Bij Maaspodium is véél te zien en doen dit seizoen!
Ga dit seizoen samen met je kids op ontdekkingstocht bij Maas! Hier krijg je alle ruimte om je plek te vinden, om te groeien, te veranderen en jezelf te zijn. Met voorstellingen die verrassen, botsen, verbinden en je soms even laten verdwalen. Hieronder krijg je alvast een voorproefje van al het leuks dat er de komende tijd allemaal te zien en doen is bij Maas. Dus pak je agenda, trommel je kids op en ga naar Maaspodium!
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.