Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museumhaven Gouda

Stap aan boord bij Museumhaven Gouda: leer, verken en geniet!

Een stukje geschiedenis voor het hele gezin

Op zoek naar een spannende en educatieve plek om met je kinderen naartoe te gaan? Goed nieuws! Museumhaven Gouda staat open om jou en je kleintjes te verwelkomen in een wereld van levende geschiedenis. Leuk voor jong en oud en ook gratis!

Van historische schepen tot leerzame evenementen

Hier vind je een indrukwekkende collectie historische bedrijfsvaartuigen, verspreid langs de Bogen, Vest, Buurtje en Turfsingel. Dwaal rond bij het Werfhuijs of geniet van het prachtige uitzicht van Gouda bij het IJsselhuis. Maar dat is niet alles! Museumhaven Gouda organiseert het hele jaar door evenementen zoals de Museumhavendagen, Vriendendag en Lichtjesavond. Het is een leuke manier om plezier te hebben en tegelijkertijd iets nieuws te leren.

En als je je afvraagt hoe het leven op een schip was of wat er vroeger werd vervoerd, dan ben je hier aan het juiste adres. Er zijn 100 vragen en evenzoveel antwoorden voor nieuwsgierige bezoekers en schoolklassen, zowel in de haven als digitaal.

Komen jullie ook langs? Klik op de roze button.

Ben je op zoek naar meer leuke familie-uitjes? Neem een kijkje op onze goedgevulde Uitagenda!

Museum Gouda

Achter de Kerk 14

2801 JX Gouda

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen.
Mail direct

Mail direct naar Museum Gouda

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Pluktuin Oostvoorne

Altijd al je eigen plukboeket willen samenstellen? Dat kan bij Pluktuin Oostvoorne.

Maritiem Museum Rotterdam

Leuke tentoonstellingen, kinderactiviteiten, Professor Plons, museumhaven... in 't Maritiem Museum!

Historyland

Waan je in de geschiedenis en ontdek van alles over het pleistocene tijdperk!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vaderdag cadeautjes knutsel je zelf!

Knutsel iets moois voor papa! Onderstaande ideeën zijn niet moeilijk maar wel erg leuk!

Hier kun je buiten zwemmen in en om Rotterdam

Even heerlijk zwemmen in de vakantie! Bij deze fijne openlucht zwembaden in de regio Rotterdam-Drechtsteden kunnen de kids lekker spetteren en spelen! En nu hopen op veel zonnige dagen!

Eropuit in het pinksterweekend! Dit zijn leuke tips

Nog geen plannen gemaakt voor het pinksterweekend? In en rondom Rotterdam zijn er dit jaar weer toffe activiteiten. Van theatervoorstelling tot de hoogte in – er is voor elke leeftijd iets leuks te vinden.

Leuke en lieve Vaderdag uitjes en verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief