
Museumhaven Gouda
Stap aan boord bij Museumhaven Gouda: leer, verken en geniet!
Een stukje geschiedenis voor het hele gezin
Op zoek naar een spannende en educatieve plek om met je kinderen naartoe te gaan? Goed nieuws! Museumhaven Gouda staat open om jou en je kleintjes te verwelkomen in een wereld van levende geschiedenis. Leuk voor jong en oud en ook gratis!
Van historische schepen tot leerzame evenementen
Hier vind je een indrukwekkende collectie historische bedrijfsvaartuigen, verspreid langs de Bogen, Vest, Buurtje en Turfsingel. Dwaal rond bij het Werfhuijs of geniet van het prachtige uitzicht van Gouda bij het IJsselhuis. Maar dat is niet alles! Museumhaven Gouda organiseert het hele jaar door evenementen zoals de Museumhavendagen, Vriendendag en Lichtjesavond. Het is een leuke manier om plezier te hebben en tegelijkertijd iets nieuws te leren.
En als je je afvraagt hoe het leven op een schip was of wat er vroeger werd vervoerd, dan ben je hier aan het juiste adres. Er zijn 100 vragen en evenzoveel antwoorden voor nieuwsgierige bezoekers en schoolklassen, zowel in de haven als digitaal.
Komen jullie ook langs? Klik op de roze button.
Ben je op zoek naar meer leuke familie-uitjes? Neem een kijkje op onze goedgevulde Uitagenda!
Museum Gouda
Achter de Kerk 14
2801 JX Gouda
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
Wat zijn leuke uitjes met je peuter of kleuter?
Heerlijk om er met je kleintje op uit te gaan! Je peuter of kleuter de grote wereld laten ontdekken levert zulke mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter- en kleuteruitjes verzameld, speciaal voor kinderen in de leeftijd 2 tot 6 jaar. Welke herinneringen ga jij met je uk maken?
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.