Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Caribabad Gorinchem

Caribabad: glijbanen, bubbelbaden en buitenavonturen voor waterliefhebbers!

Glijbanen, bubbelbaden en meer!

Ben je op zoek naar de leuke plek om een dag vol plezier en ontspanning door te brengen? Het Caribabad heeft alles wat je nodig hebt voor een dag vol plezier!

Van zwemparadijs tot buitenzwemmen

In het recreatiebad van Caribabad vind je glijbanen, bubbelbaden en nog veel meer. Het is de ideale plek voor zowel waterratten als ontspanningsliefhebbers. Of je nu van glijden houdt of gewoon lekker wilt dobberen. Maar dat is niet alles! Caribabad biedt ook sportactiviteiten zoals zwemlessen en aquajoggen in hun wedstrijdbad. En als je zin hebt om buiten te zwemmen, hebben ze zelfs een prachtig buitenbad – een echt buitenzwemparadijs!

Kom jij ook gezellig langs met het hele gezin? Klik op de roze button voor meer info.

Ben je op zoek naar een leuk idee voor een kinderfeestje? Neem een kijkje op onze pagina Kinderfeestjes.

Caribabad Gorinchem

Bataafsekade 8

4204 AX Gorinchem

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen.
Mail direct

Mail direct naar Caribabad Gorinchem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Miniworld Rotterdam

Kom naar Miniworld Rotterdam en ontdek de grootste overdekte miniatuurwereld van de Benelux.

Herfstvakantie in de Bieb

Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Herfstvakantie Wereldmuseum

Activiteiten in de herfstvakantie bij het Wereldmuseum Rotterdam

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam

Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief