
Familie-uitje Park Hitland
Park Hitland: waar natuur en plezier samenkomen!
Park Hitland
Op zoek naar een leuk familie-uitje in de natuur? Kom langs bij Park Hitland, het recreatiegebied tussen Nieuwerkerk aan den IJssel en Capelle aan den IJssel. Geniet van de natuur, rust en ruimte, speelplaatsen voor kinderen en honden en nog veel meer!
Leuk familie-uitje in de natuur
Ontdek de vogelrustgebieden, hondenpretuin, waterspeelplaats, klimspeelplaats, Ontmoetingstuin en golfbaan. Ook voor (sport)vissers is er genoeg te beleven. Vergeet niet de geschiedenis van het gebied te verkennen met de oude steenovens, veenputten en ‘de Wielen’. Leuk voor het hele gezin!
Maak je eigen avontuur en geniet van een heerlijke dag in Park Hitland. Klik op de roze button voor meer info!
Ben je op zoek naar meer leuke familie-uitjes? Neem een kijkje op onze goedgevulde Uitagenda.
Park Hitland
Blaardorpseweg 1
2911BC Nieuwerkerk aan den IJssel
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie in de Bieb
Vier de meivakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!