Zeesoldaten
De tentoonstelling Zeesoldaten toont de geschiedenis van 't Korps Mariniers door de ogen van een marinier
Vanaf 21 april is de tentoonstelling Zeesoldaten te zien in het Mariniersmuseum. Wist je dat het Korps Mariniers al meer dan 3 eeuwen bestaat? In de tentoonstelling ontdek je meer over de geschiedenis van het Korps, gezien door de ogen van marinier Alain. Hij neemt je onder andere met videobeelden mee door de eeuwen.
Ook is er een zeer gedetailleerd scheepsmodel te bekijken van amfibisch transportschip Zr. Ms. Johan de Witt en zijn er meer bijzondere stukken te zien, waaronder bruiklenen van het Rijksmuseum.
Speciaal voor kinderen is er een leuke audiotour gemaakt door Majoor Maas, de museummarinier en bekende Youtuber met een eigen kanaal! Ook voor volwassenen is er een audiotour beschikbaar.
In de meivakantie is er een speciaal vakantieprogramma! Ook is het museum dan op maandag open en speciaal dit jaar ook op Koningsdag!
Komen jullie de tentoonstelling bekijken? Kijk op de website van het Mariniersmuseum voor alle actuele info, klik hiervoor op de roze button!
Tip: met de kids een hapje eten? Kijk in onze categorie Uit eten voor leuke Kidsproof adresjes!
Lees ook onze blog: Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Lees verder Lees verderMariniersmuseum
Wijnhaven 7-13
3011 WH Rotterdam
Openingstijden
Zie website van het Mariniersmuseum voor de actuele openingstijdenPrijs
Zie website voor de entreeprijzen. De audiotour is gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
ToBe cursussen voor kids in 2026
De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.
Zomer in ’t Maritiem Museum
Veel leuke activiteiten voor iedereen met zeebenen deze zomer in het Maritiem Museum
FunZone Oud-Beijerland
Beleef grote speelavonturen bij FunZone speelparadijs in Oud-Beijerland!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
Toffe terrasjes voor ouders én kids in en om Rotterdam
Niks leukers dan op het terras vertoeven terwijl de kids zich ook prima vermaken. Hier kan het!