Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeesoldaten

De tentoonstelling Zeesoldaten toont de geschiedenis van 't Korps Mariniers door de ogen van een marinier

Vanaf 21 april is de tentoonstelling Zeesoldaten te zien in het Mariniersmuseum. Wist je dat het Korps Mariniers al meer dan 3 eeuwen bestaat? In de tentoonstelling ontdek je meer over de geschiedenis van het Korps, gezien door de ogen van marinier Alain. Hij neemt je onder andere met videobeelden mee door de eeuwen.

Ook is er een zeer gedetailleerd scheepsmodel te bekijken van amfibisch transportschip Zr. Ms. Johan de Witt en zijn er meer bijzondere stukken te zien, waaronder bruiklenen van het Rijksmuseum.

Speciaal voor kinderen is er een leuke audiotour gemaakt door Majoor Maas, de museummarinier en bekende Youtuber met een eigen kanaal! Ook voor volwassenen is er een audiotour beschikbaar.

In de meivakantie is er een speciaal vakantieprogramma! Ook is het museum dan op maandag open en speciaal dit jaar ook op Koningsdag! 

Komen jullie de tentoonstelling bekijken? Kijk op de website van het Mariniersmuseum voor alle actuele info, klik hiervoor op de roze button!

Tip: met de kids een hapje eten? Kijk in onze categorie Uit eten voor leuke Kidsproof adresjes!

Mariniersmuseum

Wijnhaven 7-13

3011 WH Rotterdam

Openingstijden Zie website van het Mariniersmuseum voor de actuele openingstijden
Prijs Zie website voor de entreeprijzen. De audiotour is gratis.
Mail direct

Mail direct naar Mariniersmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomervakantie in het Onderwijsmuseum

Deze zomervakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

GlowGolf

Op de twee locaties van GlowGolf kun je plezier maken met het hele gezin!

Klimbos Dordrecht

Een superleuk klimavontuur beleef je in klimpark Dordrecht, prachtig gelegen in de Biesbosch

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief