Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Port Pavilion

Dé plek in Rotterdam voor informatie en inspiratie om de haven in te gaan en écht te leren kennen.

In het Leuvepaviljoen tussen Coolsingel en de Erasmusbrug vind je Port Pavilion, het infopunt dat je de havenkant van Rotterdam laat zien. Port Pavilion is het startpunt om de haven te ontdekken en te beleven.

De elf meter lange fotomaquette met interactieve projectie geeft je een overzicht van alle fietsroutes, uitkijkpunten, tours, attracties, stranden, natuur- en recreatiegebieden in en rondom de haven. De haven is zo in beeld gebracht dat het lijkt alsof je er al bent. Enthousiaste HavenHosts helpen je bij het samenstellen van jouw ideale havenuitje. Van het ontdekken van de stadshavens tot het spotten van zeehonden op Maasvlakte 2.

Naast Port Pavilion vind je in het paviljoen werkplaatsen. Hier demonstreren lassers, smeden en timmerlieden van het Maritiem Museum hun skills.

Kom langs en ontdek wat er allemaal in de haven te doen is! Meer info vind je op de website, via de roze button.

Tip: op zoek naar zangles, een voetbalclub, theaterlessen of iets anders? Kijk is op de Clubjes-pagina!

Beelden: Jerry Lampen

Port of Rotterdam

Schiedamsedijk 68

3011 EJ Rotterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Gratis entree
Mail direct

Mail direct naar Port of Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!

Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid. 

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

10 kekke kinderwinkels in Gouda

Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!

Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?

De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief