Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Lansingh

Relax in het bubbelbad of glij van de glijbaan: Plezier verzekerd bij Zwembad de Lansingh!

Dagje ontspannen? Zwembad De Lansingh beschikt over een recreatiegedeelte met bubbelbad, glijbaan en stroomversnelling, sauna en stoombad. In het wedstrijdbad vind je in de vakanties een Wipe-Out Baan: plezier voor jong en oud!

Regelmatig vinden er leuke activiteiten plaats, zoals de Liz en Wes Spetterles – het nieuwe baby-peuterzwemmen dat naadloos aansluit op de reguliere zwemlessen. Tijdens Zed & Sops’s Grote Onderwateravontuur leren kids op een effectieve manier zwemmen: de leukste manier om jouw diploma te halen!

Voor meer informatie over de faciliteiten klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Zwembad De Lansingh

Van Ostadelaan 4

2923 AM Krimpen aan den IJssel

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Lansingh

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomervakantie in het Onderwijsmuseum

Deze zomervakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!

Klimbos Dordrecht

Een superleuk klimavontuur beleef je in klimpark Dordrecht, prachtig gelegen in de Biesbosch

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

GlowGolf

Op de twee locaties van GlowGolf kun je plezier maken met het hele gezin!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief