Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koning & Koning (3+)

Een voorstelling over een liefdesavontuur van de prins in Theater Hofplein

De prins moet trouwen, vindt zijn moeder, want dan kan hij eindelijk koning worden! Dus begint de zoektocht naar dé ware liefde. Maar ja, op wie je verliefd wordt… dat kun je natuurlijk niet zomaar kiezen!

Gelukkig weet de prins heel goed wat zijn hart zegt. Ga samen met hem en Stip & Stip op liefdesavontuur. Vindt hij zijn grote liefde? En wie zou dat zijn?

Voor meer informatie, klik op de roze website button.

Lekkere lunch voor de voorstelling? Kijk op onze website bij de categorie uiteten.

Data:

  • zondag 22 februari 2026
  • zondag 1 maart 2026
  • zondag 8 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Jeugdtheater Hofplein

Benthemplein 13

3032 CC Rotterdam

Openingstijden 22 feb, 1 maart, 8 maart
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Jeugdtheater Hofplein

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Mees Kees – De husselrace (7+)

Familiemusical met de leukste meester van Nederland in het Luxor Theater!

Nationale voorleesdagen 2026

De Nationale Voorleesdagen zijn er weer! Met een heleboel voorleesactiviteiten in de bieb.

Winters Blijdorp

Beleef een bijzondere winter bij Diergaarde Blijdorp

Fossielenexpeditie

Zoek mee naar fossielen op het Maasvlaktestrand bij Portlantis!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk

Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken. 

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief