Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Alice in Wonderland (6+)

Een fantasievolle familiemusical die jong en oud meteen betovert bij Theater aan de Schie!

In deze magische familiemusical, gebaseerd op de roman van Lewis Carroll, volg je de avonturen van het jonge meisje Alice. Nadat ze een wit konijn achterna rent, valt ze in een konijnenhol en belandt ze in Wonderland: een bizarre wereld vol vreemde wezens. Zo ontmoeten we de Cheshire Cat, de Gekke Hoedenmaker en de Hartenkoningin.

Alice in Wonderland verkent thema’s als fantasie, groei en zelfontdekking, terwijl het op ingenieuze wijze speelt met taal en logica. Dat alles omlijst door prachtig poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek!

Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: neem een kijkje in onze uitagenda voor meer leuke uitjes met het hele gezin!

 

Data:

  • zondag 7 juni 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater aan de Schie

Stadserf 1

3112 DZ Schiedam

Openingstijden Zie de website.
Prijs Zie de website.
Mail direct

Mail direct naar Theater aan de Schie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

Begin het schooljaar goed met deze leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes

Na die heerlijke vrije vakantieweken is het ook wel weer fijn om fris aan het nieuwe schooljaar te beginnen. Een nieuw clubje of cursus, een nog te vieren verjaardagspartijtje, een leuk uitstapje in het weekend… Hieronder vind je inspiratie!

Coole traktatie-inspiratie!

Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Het is hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.

10 superleuke, bijzondere clubjes!

Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief